Hotel Czerwonak | Hotel Koziegłowy - Jaśmin w Owińskach koło Poznania

Hotel

Hotel Jaśmin zlokalizowany jest w Owińskach pod Poznaniem. Owińska to niewielka, malownicza miejscowość położona około 12 kilometrów na północ od granic Poznania, w kierunku na Wągrowiec.

Przepiękne, zabytkowe  kościoły często wybierane są przez młode pary, aby właśnie w nich zorganizować ceremonie ślubne.  Plusem położenia jest możliwość spędzenia czasu aktywnie, czy to przez udanie się na spacery do lasu lub nad wodę, czy też wykorzystanie tras rowerowych, które obejmuje cysterski szlak rowerowy na terenie Puszczy Zielonkj. Znajdują się tu  m.in. szlaki zabytkowych drewnianych kościołów, szlaki kajakowe Puszczy Zielonka. Każdy znajdzie odpowiednią formę zwiedzania dla siebie.

Owińska i jej okolice charakteryzują się bogatą ofertą turystyczno–rekreacyjną, jak na przykład Park Orientacji Przestrzennej, Pałac rodziny von Treskow, czy Akwen Tropicana
przy hotelu,  który posiada m.in. wyciąg do nart wodnych oraz wakeboardingu . Z całą ofertą mogą Państwo zapoznać się na stronie http://www.czerwonak.pl/turysta/.

Działalność rozpoczęliśmy jesienią 2003r. Kompleks Jaśmin spełnia wysokie wymagania naszych klientów i zawiera:

  •  hotel 3-gwiazdkowy
  •  salę weselną
  •  restaurację
  •  drink bar
  •  salę konferencyjno–bankietową
  •  salon urody
  •  grillownię

Dzięki pięknej sali weselnej oraz bardzo dobrej lokalizacji, nasz hotel jest idealnym miejscem na zorganizowanie wesela dla gości z Poznania i okolic, a także z całej Wielkopolski.

OFERTA

Na terenie naszego hotel „Jaśmin” znajduje się:

Hotel

Sala Weselna

Restauracja

Drink bar

Grillownia

Sala Konferencyjna

Salon urody

Parking dla zmotoryzowanych

Specjalnie dla zmotoryzowanych, na terenie hotelu jest przygotowany parking mieszczący 30 pojazdów. Dodatkowym atutem jest całodobowy monitoring, który obejmuje cały obszar hotelu, dzięki czemu mogą Państwo być spokojni.

Personel

Miły i profesjonalny personel dołoży wszelkich starań, by spełnić życzenia i oczekiwania tak, aby mogli Państwo pozytywnie, z uśmiechem na twarzy wspominać swój pobyt w naszym hotelu – jako dobrze spędzony czas, gdzie można wypocząć w ciszy i spokoju, daleko od zgiełku dużego miasta, a przede wszystkim w domowej atmosferze.
FILMY

Zapraszamy do obejrzenia filmów, które pokazują nasz cały obiekt, razem z salą weselną, ogrodem oraz wnętrzem.

PROMOCJE

Organizując wesele w terminie od 01 października 2019 do  31 maja 2020 roku w ramach promocji otrzymują Państwo w cenie menu weselnego:

 

Dekorację sali w różnych tonacjach kolorystycznych z żywych kwiatów

Dekorację wszystkich krzeseł

Szynkę pieczoną serwowaną przez kucharza