Konferencje, przyjęcia firmowe - Hotel Jaśmin koło Poznania

konferencje

Hotel  Jaśmin posiada na piętrze klimatyzowaną salę konferencyjno – bankietową, która idealnie nadaje się do organizacji konferencji, prezentacji, odczytów czy szkoleń dla około 40 osób. Dostojny i elegancki wystrój podkreśla charakter, który sprzyja również organizacji bankietów, różnorodnych przyjęć okolicznościowych, integracyjnych i zjazdów firmowych. Do organizowania różnych spotkań służy również duża sala weselna, która pomieści od 40 do nawet 120 osób. Możesz mieć pewność, że zorganizowane u nas konferencje zapadną na długo w Twojej pamięci.

Z wielką przyjemnością zajmiemy się organizacją przerwy kawowej i lunchowej w trakcie trwania konferencji oraz bankietu. Świeże produkty, z których nasz doświadczony szef kuchni przygotowuje przepyszne dania, zapewni sukces na każdej tego typu imprezie.

Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem audiowizualnym:

  • mikrofon z głośnikiem,
  • projektor i ekran,
  • radio i odtwarzacz CD,

który w razie potrzeby udostępniamy na użytek prowadzonych u nas spotkań biznesowych. Podczas trwania konferencji wykwalifikowana obsługa kelnerska z wielką chęcią zadba o potrzeby i wygodę gości, aby czuli się komfortowo. Zapewniamy również pomoc techniczną przy urządzeniach wynajmowanych od naszego hotelu.

Jak Państwo widzą, spełniamy wszelkie kryteria, aby zorganizować u nas konferencje. Zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. Zadbamy o to, że Państwa goście będą pod wrażeniem, gdy zobaczą naszą salę konferencyjno-bankietową. Na długo w pamięci zapadną im również przekąski, przygotowane przez szefa kuchni. Zawsze staramy się sprawdzić, czy udostępniany przez nas sprzęt jest w odpowiednim stanie technicznym. W razie problemów z jego obsługą, służymy pomocą.

Jeśli chcą Państwo zadowolić swoich gości lub pracowników, którzy biorą udział w konferencji – warto zorganizować takie spotkanie w Hotelu Jaśmin! Z nami nie będziecie musieli się niczym przejmować. Wystarczy nam zaufać!

PROMOCJE

Organizując wesele w terminie od 01 października 2019 do  31 maja 2020 roku w ramach promocji otrzymują Państwo w cenie menu weselnego:   Dekorację sali w różnych tonacjach kolorystycznych z żywych kwiatów Dekorację wszystkich krzeseł Szynkę pieczoną serwowaną przez kucharza