Pokoje - Hotel Jaśmin *** w Owińskach koło Poznania

Pokoje

Oferujemy Państwu 13 pokoi gościnnych: 2- i 3- osobowe, w których łóżka mogą być ustawione w układzie pojedynczym lub małżeńskim. Pokoje prezentują najwyższy standard! Każdy z nich posiada klimatyzację, która jest niezaprzeczalnym atutem, podczas upalnych dni lata. Dzięki klimatyzacji, będą mogli Państwo regulować temperaturę w taki sposób, aby była dla Państwa idealna! Dodatkowo każdy pokój wyposażony jest w garderobę, w której  można  poukładać swoje rzeczy, aby nie gniotły się w torbach lub walizkach. Dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba  mieć obaw, że pojawią się na nich nieeleganckie zagniecenia.

Obowiązkowym elementem, wchodzącym w skład pokojów jest łazienka z prysznicem. Zdajemy sobie sprawę, że prywatna łazienka wpływa na komfort gości, dlatego zadbaliśmy o to, aby każda z łazienek była w jak najlepszym stanie. Zabiegamy  o to, aby czuli się Państwo w naszych pokojach, jak u siebie w domu. Z tego też względu każdy z nich posiada telewizję satelitarną. Wiadomo, że mogą się Państwo znajdować w hotelu z różnych powodów. Może to być wesele lub przyjazd w ramach odpoczynku. W takich sytuacjach, gdy są Państwo zmęczeni lub pogoda za oknem nie sprzyja spacerom, możecie Państwo  dla zabicia czasu obejrzeć telewizję.

W razie nagłych przypadków, gdy Państwa komórka się rozładuje lub zepsuje, w swoim pokoju znajdą Państwo telefon, z którego można skorzystać.  Każdy pokój posiada dostęp do Internetu. Z pewnością jest to atut, którego nie mogło zabraknąć. Dbamy o to, aby mieli Państwo dostęp do  wszystkiego, co najlepsze. Komfortowo zaaranżowane pokoje stwarzają wymarzone warunki zarówno do pracy, jak i do odpoczynku. Co najważniejsze, oferujemy  pokoje  w przystępnych cenach!

Doba hotelowa zaczyna się

od godziny 14:00, a kończy się następnego dnia o godzinie 11:00

Śniadania wydawane są w godzinach:

od poniedziałku do soboty od 6:00 do 10.00

w niedzielę od 7:00 do 10:00

 

W każdym naszym pokoju znajduje się:

Klimatyzacja

Internet

Garderoba

Telefon

Prysznic

Telewizja sat

PROMOCJE