Restauracja Czerwonak | Restauracja Murowana Goślina w hotelu Jaśmin

restauracja

Wiedza i smak

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji, w której doświadczony szef kuchni zadba o Wasze podniebienia, korzystając z najlepiej wyselekcjonowanych produktów od sprawdzonych dostawców. Jego specjalnością jest przygotowywanie bardzo smacznych i nowoczesnych dań z kuchni europejskiej przy wykorzystaniu różnych technik. Na pewno zachwycą również Państwa przygotowywane przez niego wyśmienite tradycyjne polskie potrawy, którymi raczą się nasi stali klienci. Nasza restauracja z pewnością przypadnie Państwu do gustu!

Mamy pewność, że dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu do pracy, doświadczeniu oraz korzystaniu tylko i wyłącznie z produktów o najwyższej jakości, smak naszych posiłków przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym kubkom smakowym naszych gości.

Niepowtarzalna aura

 

Do tego dochodzi również niezwykła atmosfera. Ciepły, przytulny, rodzinny klimat, któremu uroku dodają profesjonalnie przyozdobione okrągłe stoły sprawiają, że potrawy spożywane przez naszych biesiadników wchodzą na nowy poziom doznań.

Wszystko to sprawia, że nasza restauracja staje się miejscem, do którego z chęcią powracają nasi goście, aby ponownie móc rozpieścić swoje podniebienie wyjątkowymi daniami, a także odpocząć i oderwać się od zgiełku dnia codziennego, w przyjemnej atmosferze. Nasza obsługa kelnerska  dba o wszelkie potrzeby i wygody konsumentów w najwyższym standardzie, aby każdy poczuł się wyjątkowo.

Dodatkowo na życzenie klienta możemy skomponować specjalne menu w artystycznej oprawie, a także przygotować eleganckie dekoracje kwiatowe, które będą wspaniale wpisywać się w konkretne przyjęcie. Wszystko zależnie od upodobań i preferencji naszych gości. Gwarantujemy w 100% udaną zabawę, w zdumiewającej oprawie, która jest bardzo istotna przy każdej okoliczności.

Niezależnie, czy spotkanie ma być w charakterze biznesowym, rodzinnym czy też pierwszą randką – z naszą pomocą wszystkie wydarzenia będą udane i zakończone sukcesem. Nasz doświadczony i profesjonalnie przygotowany do pracy personel z przyjemnością służy pomocą zarówno podczas organizacji biesiad oraz imprez okolicznościowych, jak również podczas trwania przyjęcia.

Wystarczy chwycić za telefon i skontaktować się z nami lub przyjechać osobiście i ustalić wszystkie szczegóły. Przy okazji można naocznie sprawdzić panującą atmosferę oraz potrawy.

Restauracja przygotowuje dania w godzinach od 12:00 do 21:00. Śniadania dla gości hotelu są wydawane w godzinach od 6:30 do 10:00.

PROMOCJE

Organizując wesele w terminie od 01 października 2019 do  31 maja 2020 roku w ramach promocji otrzymują Państwo w cenie menu weselnego:   Dekorację sali w różnych tonacjach kolorystycznych z żywych kwiatów Dekorację wszystkich krzeseł Szynkę pieczoną serwowaną przez kucharza