Wesela w Wielkopolsce | Wesela Koziegłowy, Poznań i okolice - Jaśmin

Wesela

Każda para, która wkracza na nową drogę życia, marzy o pięknie zorganizowanym przyjęciu weselnym. W naszym hotelu jest to możliwe! Począwszy od wyszukanego menu, przez cudnie przygotowane wnętrze sali, na doskonałej obsłudze kończąc. Dbamy o każdy najmniejszy szczegół, dlatego możesz mieć pewność, że organizacja Twojego wesela jest w dobrych rękach! Zachęcamy również do organizacji ceremonii ślubu cywilnego w naszym ogrodzie, pośród otaczającej nas natury. Gwarantujemy, że dzięki pięknie przygotowanej scenerii, w zacisznym miejscu, przysięga małżeńska nabierze niezwykłego uroku i wagi. W ten sposób zostanie zachowana na zawsze, jako najpiękniejsze wspomnienie, jakie można sobie tylko wymarzyć.

Nasz szef kuchni zadba o to, aby przygotowane dania były wyśmienite i różnorodne, dzięki czemu każdy gość zachwyci swoje podniebienie, a następnie będzie rozkoszować się niebiańskim smakiem. Profesjonalny i doświadczony personel zapewni serwis na najwyższym poziomie, poświęcając maksymalną uwagę każdej zaproszonej osobie.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że organizacja wesela nie jest łatwym zadaniem. Prosimy jednak o zaufanie z Państwa strony i powierzenie nam tego obowiązku. Podchodzimy do swoich zadań niezwykle poważnie, dzięki czemu dbamy o każdy detal. Możesz mieć pewność, że organizacja wesela jest naszą specjalnością. Wszystkie te czynniki są gwarantem wspaniałego przyjęcia i pięknych wspomnień na całe życie!

Hotel Jaśmin to doskonałe miejsce organizacji przyjęć weselnych dla gości, którzy szukają sali w okolicach stolicy wielkopolski. Zapewniamy, że zorganizowana w naszym hotelu uroczystość weselna będzie na poziomie, pełna magii i radości, a zaangażowanie naszego zespołu zaowocuje uśmiechem na twarzach Pary Młodej oraz wszystkich zebranych gości.

W CENIE OFERUJEMY
wesela

Pokój dla pary młodej

Sala Weselna

szampan na toast

zbijanie kieliszków

obsługę kelnerską

parking dla gości

przywitanie chlebem i solą

PROMOCJE